YEDİİKLİM Yayınları olarak 2003 yılında yayıncılık, 2006 yılında eğitim hayatına başlayan YEDİİKLİM AKADEMİ, yayınlarındaki tutarlılık ve gerçek sınav formatına yakın özgün içerikler sayesinde Türkiye'nin ilk akla gelen kurumu olmuştur.

Hocawebde Yayınları , sınav odaklı yayınları yenilikçi ve özgün öğretim sistemleri ile  Türkiye'de adını duyurmuş bir markayız.

Benim Hocam Yayıncılık, 2016 yılında büyük bir heyecanla başladığı bu serüvende birbirinden farklı 200’den fazla yayını siz değerli öğrencilerimizle buluşturdu, eğitime ve insana verdiği değeri, klasik yayıncılık çizgisinin bir adım ötesine taşımış; sektöre imzasını atmış güçlü yayın kadrosuyla yarınlara hazır ve vizyonuyla kulvardaki emsallerine fark atan bir oluşum içerisindedir. Son yıllarda ivme kazanan masa üstü yayıncılık sektörü, klasik yayıncılığın çok çok önüne geçerek, hazırlanan her esere önem atfederek büyük bir atılım yapmıştır. Benim Hocam Yayıncılık olarak sizlere her türlü sınava hazırlık kitabının dışında görsel kaynak olarak da eşsiz bir hazine sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır..

Bu üç büyük yayın Türkiye’de sınavlara hazırlık ve akademik kariyer edinme sürecinde bulunan tüm öğrencilere oluşturmakta oldukları sınav odaklı yayınları, akademik ve özgün öğretim sistemleri ile yardımcı olmaktadır. Sınav sistemlerinin yapılandırmasında ve uygulanmasında basın, yayın ve tüm kamuoyu için yönlendirici referans kaynağı olmuş alanında Türkiye’nin en güçlü kurumları haline gelmiştir.

Yenilikçi ve birliktelik ruhuyla Benimhocam Akademi ve yayınları olarak sizlerle birlikte yola çıktık. Ve gördük ki öğrencilerimizin sınavlardaki başarıları, dereceleri ve kamu kurumlarına yerleştirme oranlarımızdaki yükseliş, sektördeki lider olma vizyonumuzun ve doğru yolda ilerlediğimizin de önemli bir göstergesidir.

Binamızda donanımlı kütüphane, seminer salonu, akıllı tahta, uzaktan eğitim seti gibi teknolojik desteklerle çağın gereksinimlerine uygun, konforlu eğitim hizmeti sunulmaktadır. Deneyimli eğitim kadrosu, alanında uzman eğitim danışmanları ve çağdaş fiziksel koşulları ile başarıyı ilke edinen Benimhocam Akademi, binlerce öğrencisinin başarısını paylaşmaya devam etmektedir.